czwartek, 21 października 2010

9 minut temu...

Wiecie mam dużo tematów, na które che napisać ale jakoś jak zaczynam nie mogę skończyć. Mam tak bardzo często, ostatnio dużo się nie działo ale... ale zawsze jest jakieś ale.
Dlaczego taki tytuł ?? nie wiem ;) Ale czy wszystko musi być tak od razu wyjaśnione? nie nie musi i nawet tak nie jest, bo gdyby tak było to już bym wiedziała jakie jest moje powołanie, dlaczego akurat ja mam być tu a nie gdzieś indziej, dlaczego jestem taka a nie inna...? Można by tak wymieniać w nieskończoność i nigdy nie skończyć, ale po co? Po co chcemy od początku wiedzieć o wszystkim? Czemu jesteśmy tacy ciekawscy i "wpychamy się w kolejkę " choć nie na nas teraz pora? Dlaczego nie potrafimy spokojnie czekać na naszą kolej?Dlaczego gdy już dostaniemy odpowiedzi(te na które teraz pora) nie jesteśmy zadowoleni, że wiemy więcej niż wcześniej tylko chcemy więcej i więcej? Dlaczego dąsamy się z braku odpowiedzi od innej osoby czy od Boga? Czemu nie potrafimy się cieszyć z tego co mamy zamiast zazdrościć innym?  Dużo tych pytań. Wiem ale chciałabym się dowiedzieć. Wiem także, że tytuł w ogóle nie pasuje do tego o czym pisze ale go nie zmienię. Wiemy wiele, mamy wile i tego nie wykorzystujemy. Dlaczego? Bo nie wiemy, bo się boimy. Tak samo jest z odpowiedziami. Moim zdaniem dostaliśmy ich aż nadto, tylko nie wiem gdzie są , nie potrafimy ich odnaleźć. A wiecie gdzie się one znajdują? W NAS. Mamy je w sobie i tego nie wykorzystujemy! Nie wiem może się boimy czy po prostu nie potrafimy ich znaleźć. Ale wiecie co powinniśmy zacząć szukać tych co mamy a nie tych, które są jeszcze " w hibernacji" i tylko czekają aż podrośniemy na tyle ile trza  i znajdziemy kod do otworzenia ich.

Dobra na dziś koniec.;)
Życzę miłego dnia i dużo uśmiechu. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą być pozdrowieni ;)
I cieszę się ludzie, na serio się CIESZĘ się że WAS mam ;)

A tak wgl. to nadal  czekam na ten sygnał od zielonych ludków ;P

I dla poprawy humory tym co dobrego nie mają i tym co chcą mieć lepszy :
http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0&ob=av3e

2 komentarze:

 1. Tak Karolinko jest wiele pytani na które nie ma odpowiedzi, ale jeśli chodzi na jedno znajdziemy odpowiedz to zawsze pojawiają się potem inne pytania. Wiesz uważam ze życie bez takich pytani było by nudne:)
  Dziękuje za twój uśmiech i pozdrowienia :)
  PS piosenka poprawia humorek

  OdpowiedzUsuń
 2. Po pierwsze, to życzę byś jak najszybciej doczekała się sygnału od zielonych ludków ;) Widzę, że jest dla Ciebie bardzo ważny! :) hihi:) Po drugie, myślę że człowiek stawiając pytania i doszukując się na nie odpowiedzi rozwija się. Nie chciałbym kiedyś przestać pytać... To świadczy tylko o jednym...
  Po trzecie, dziękuję za radość jaką emanujesz! To jest coś niesamowicie pięknego i cudownego! Dodajesz wiele sił!!!:)
  Uśmiechu życzę :)
  +

  OdpowiedzUsuń