piątek, 12 listopada 2010

Jest on i wszystko się układa ... xD

Bo z nim jesteś zawsze sobą.
Przed nim nie musisz udawać. 
Wie o tobie wszystko.
Zna twoje wady i zalety.
Wie, że może na ciebie liczyć i, że ty liczysz na niego.
Zawsze chce dla ciebie jak najlepiej.
Nie oczekuje zapłaty za to, że jest chce tylko żebyś ty tez był.
Pomaga ci się podnieść albo pada z tobą.
Hamuje cię gdy wie, że dalej nie powinieneś jechać.
Przytula gdy jest ci źle.
Śmieje się gdy ty masz dobry humor.
Nie zamieniłby cię na nikogo innego na świecie.
Jesteś dla niego ważny i on jest ważny dla ciebie.
On Kocha cie takiego jakim jesteś. ;)

Przyjaźń hym... o niej by można dużo ale po co się rozpisywać? Dziś przyglądałam się przyjaźni dwóch osób i nie mogłam uwierzyć, że można się z kimś tak przyjaźnić. Serio. Znam tylko kilka taki osób które przyjaźnią się w ten sposób. Którzy zawsze mogą na sobie polegać, którzy śmieją się razem i płaczą razem, którzy kochają siebie bezgranicznie i tak samo sobie ufają. Podziwiam to. Podziwiam tych ludzi za zaangażowanie pomimo tych wielu lat. Przecież mogli sie juz poprostu znudzić co nie. Ale oni się nie nudzą. Oni zawsze znajdą temat do rozmowy, oni już teraz wiedzą ile dla siebie znaczą i ile będą dla siebie znaczyc w przyszłości. Nie mają zamiaru się "rozstawać". Można by rzec jak w małżeństwie. Bo przyjaciel jest z toba na dobre i na złe i do śmierci cię nie opuści. No i oczywiście dozgonna miłość. Myślę, że
właśnie taką przyjaźń obserwowałam dziś.
Powinniśmy  też pamiętać, że właśnie tak chce się z nami przyjaźnić Chrystus. Ale nie że chce ON jest właśnie takim przyjacielem. On ofiarowuje nam siebie, kocha nas bezgranicznie, pomaga nam. Gdy upadamy upada z nami albo pomaga nam się podnieść. Gdy jesteśmy szczęśliwi On też jest szczęśliwy.

Pozdrawiam tych ludzi co się tak pięknie przyjaźnią.(Jeżeli wgl wiedzą, że chodzi o nich ;P)
Pozdrawiam również wszystkich moich przyjaciół. ;)

I taka pioseneczka która puścili mi w pierwszej klasie gim. na rekolekcjach.
http://www.youtube.com/watch?v=W1jIuwYGIrU

3 komentarze:

 1. piękne i prawdziwe :) jeśli się chce i pragnie z całej siły, wszystko jest możliwe :) przyjaźń, miłość, zaufanie... fundamenty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że każdy człowiek potrzebuje przyjaciela! Potrzebuje Jezusa - Przyjaciela, ale również człowieka żyjącego tu i teraz. Człowieka do którego napisze: smutno mi, do którego się przytuli, który zauważy, że cos jest nie tak, człowieka, który ucieszy się z Tobą, który nie będzie zazdrościł szczęścia.... I można tak wiele wymieniać. Ale przyjaźń wymaga, bardzo dużo wymaga! Dlatego jest tak piękna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm... Zastanawiam się czy znam tych ludzi, o których mowa w Twoim post'ie Karolinko:) Jezus Chrystus jest naszym największym przyjacielem, ale tak jak Dorotka napisała - człowiek też jest potrzebny jako przyjaciel... Czasami jeszcze bardziej niż sam Jezus!
  Przyjaźń jest piękna - wierzcie mi!!!:D
  Dziękuję za ten wpis Karolinko:) Jest bardzo wartościowy:) Uśmiechu! +

  OdpowiedzUsuń