piątek, 16 marca 2012

Kim jestem ??

Witam.. Dawno nie pisałam. W końcu ostatnia klasa to sporo nauki jest. A jeszcze jak ma się takie wymagania do siebie jak ja mam to jest totalna masakra :D
Właśnie tak mało czasu wolnego to jak tu znaleźć czas dla Boga ?? Dla przyjaciół ?? Ostatnio strasznie zaniedbałam przyjaciół a najbardziej Boga. Niby się modliłam, chodziłam na spotkania, do kościoła, na katechezę w szkole, na spotkania bierzmowania. Powiem, że było trudno znaleźć dla Niego czas. Jest On bardzo wymagającym przyjacielem.
Hah xd to dziwne ale nie miałam czasu tez tak dokładnie pomyśleć. Nie miałam czasu przemyśleć tego co chcę tu napisać xd Wiem tylko to, że od tygodnia się zbierałam żeby tu w ogóle zajrzeć.. Dziwne co nie??

Odkąd założyłam tego bloga..  zmieniło ?? tak to chyba dobre słowo. Najważniejsze albo najmniej ważne dla was a ważne dla mnie :P, że to ja się zmieniałam. Nie jestem już tą samą osobą, jaką byłam w pierwszej klasie gim. a właśnie wtedy zaczęłam pisać. Stałam się bardziej odważna, potrafię wyrazić własne zdanie przed ludźmi.. Co było kiedyś dla mnie bardzo trudne. Na początku tej szkoły odzywałam się tylko gdy zostałam zapytana, a i tak wtedy dużo nie mówiłam. Byłam zamkniętą w sobie i mi to nie przeszkadzało, teraz nudzę się gdy przez chwilę nie mam z kim gadać xd :D Jestem też bardziej wesoła.. bardziej poryta niż byłam xd Kiedyś miałam mnóstwo kompleksów i byłam mega niedowartościowana teraz znam swoje zalety i akceptuje oraz staram się zmienić moje wady.  Mamo... ale ja jestem narcystyczna gadam i gadam tylko o sobie. współczuje tym co będą to czytać ;P Mogę ich tylko pocieszyć, że wielu z nich przyczyniło się do zmiany mnie w taką osoba. Osobę, którą jestem i którą lubię :D Dziękuję Wam za to :D :D

A więc KIM JESTEM ?? Jestem sobą. Osobą, którą ze swojej miłości stworzył Bóg. Jestem sobą.  :D

A wiec dobrego wieczorku i wspaniałego weekendu :D :D Uśmiechu kochani :D
Piosenka, którą bardzo lubię i może troszeczkę pasuje do tego tematu. :D
http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E&ob=av3e

1 komentarz:

  1. hahaha, pewnie że One Direcction musi się tutaj znaleźć :P No tak, to że jesteś bardziej poryta nikt nie zaprzeczy :P ale to chyba normalne u nas w domku... ;)
    Piękny wpis Siostrzyczko ;*

    OdpowiedzUsuń